Šī vietne tika izveidota tādēļ, ka tīmeklī trūkst informācijas par sporta likmēm Latviešu valodā. Neskatoties uz to, ka pastāv interneta resursi, kuros tiek apskatīti un salīdzināti dažādi tiešsaistes totalizatori un to piedāvātie bonusi, informācijas par sporta likmju industriju kopumā ir ļoti maz. Arī tad, kad izdodas atrast ziņas par sporta likmju nozari, tā parasti ir pārpublicēta mēdijos, kuri nespecializējas šajā jautājumā. Šādās ziņās reizēm netiek iekļauta svarīga informācija, nemaz nerunājot par to, ka pilnvērtīgu informācijas analīzi atrast ir tikpat kā neiespējami.

Ekogaisma profesionāļu komanda

Mūsu mērķi

Mēs paši esam kaislīgi totalizatora spēlētāji un mums apnika meklēt informāciju svešvalodās, lai uzzinātu par aktuālākajām sporta likmju stratēģijām un totalizatora industrijas sekmēm Eiropā. Zinot, ka mēs neesam vienīgie Latvijas valodas lietotāji, kuriem interesē notikumu attīstība sporta likmju pasaulē, mēs nolēmām izveidot paši savu vietni, kurā visa svarīgākā informācija būtu atrodama vienkopus.

Jūs šajā vietnē varēsiet atrast gan dažādus ceļvežus, kuros vērtīgu informāciju atradīs gan jaunie spēlētāji, gan pieredzējušie. Mēs jūs iepazīstināsim ar dažādiem sporta likmju spēles faktoriem un kā no tiem labāk izsargāties, vai gūt maksimālu izdevību. Tāpat mēs jums izstāstīsim arī visu aktuālāko, kas notiek totalizatoru nozarē kopumā. Mēs ceram, ka mūsu vietne spēs jums piedāvāt visu to informāciju, kādu jūs šobrīd meklējat visā internetā.

Iepazīstieties ar mūsu komandu

Iepazīstieties ar mūsu komandu

Mūsu komandu vieno ļoti ciešas saites, jo mūsu mērķis nav ar šo vietni pelnīt naudu, bet dalīties ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem ar bezmaksas informāciju. Tie ir Jānis, Zigurds un es, Kristaps. Jānis ir programmētājs un atbild par visām tehniskajām lietām, piemēram, to lai visas podziņas darbotos tā, kā mēs esam to iecerējuši. Zigurds ir ekonomists, līdz ar to viņam ir lieliska izpratne par to, kā sporta likmju industrija attīstīsies nākotnē. Zigurds arī palīdz ar dažiem rakstiem, kuros noder ekonomista padoms. Savukārt, es esmu atbildīgs par lielāko daļu rakstu, ceļvežu, apskatu un citas informācijas, kāda tiek šeit publicēta.

Lai gan es esmu tas komandas loceklis, kas pasniedz informāciju jums, mūsu lasītājiem, šajos rakstos, ceļvežos un apskatos netiek pausts tikai mans viedoklis vien. Mēs vienmēr pārrunājam dažādas aktuālākās tēmas, nākot klajā ar jaunām idejām rakstiem. Mēs ne vienmēr visi ne vienmēr piekrītam viens otram, runājot par dažādām likmju stratēģijām vai bonusu (ne)izdevīgumiem. Neskatoties uz to, es vienmēr iekļauju arī citu komandas biedru viedokli savos rakstos, lai pārliecinātos, ka jūs, mūsu lasītāji, saņemat pēc iespējas daudzpusīgāku informāciju.

Mēs visi esam sporta likmju spēlētāji ar dekādēm garu pieredzi, bet mūs katrs koncentrējamies uz dažādiem totalizatora virzieniem. Es esmu karstasinīgs NHL un kombinēto likmju fans. Zigurds skatās futbolu un liek live likmes, piekopjot ļoti auglīgu likmju stratēģiju. Jānis jūt līdzi un liek likmes uz visu, kas ir saistīts ar cīņas sportu. Mēs esam pārliecināti, ka mūsu milzīgā pieredze dažādu sportu veidu likmēs var jums noderēt!