Tiešsaistes sporta derības

Latvijas totalizatori ir izvērtuši plašas mārketinga kampaņas. Savā starpā sacenšoties par jauniem klientiem, bukmeikeri savās reklāmās izklāsta to, kādus iepazīšanās bonusus tie piedāvā par pirmās iemaksas veikšanus, bet visai maz tiek runāts par to, kādas ir spēlētāju izredzes laimēt. Mēs nolēmām izpētīt, kuri totalizatori ir izdevīgāki pēc tam. Iedziļinoties šajā jautājumā, mēs atklājām, ka ir vairākas metodes, pēc kurām var mērīt totalizatora izdevīgumu spēlētājam un mēs tās visas izklāstīsim.

Izvēlieties visizdevīgāko iepazīšanās bonusu

Kā jau mēs iepriekš minējām, totalizatoru iepazīšanās bonusiem tiek veltīts daudz uzmanības sporta likmju vietņu reklāmās. Tiesa gan, prasti tajās figurē tikai summas un bezriska likmju skaits, pārāk neiedziļinoties ar sīko druku rakstītajos noteikumos. Diemžēl, nav iespējams izvērtēt to, cik izdevīgs ir iepazīšanās bonuss, neizlasot noteikumus pilnībā. Ir pašsaprotami, ka totalizatori nav ieinteresēti dāvināt jaunajiem klientiem naudu, kuru tie varētu tūlīt pat izņemt no sava spēles konta, jo tā tie ciestu milzu zaudējumus. Tādēļ spēlētājiem tiek izvirzīti vairāki noteikumi, ieskaitot naudas apgrozījuma noteikumus un laika ierobežojumu, kuri ir jāizpilda, lai bonusā saņemto naudiņu varētu pārskaitīt uz savu bankas kontu. Tādēļ reizēm €10 bonuss izrādās izdevīgāks par €400 bonusu.

Tas gan nenozīmē, ka iepazīšanās bonusi nav izdevīgi, tieši otrādi. Sporta likmju spēles rezultātos liels faktors ir veiksmei un spēlētājiem vajadzētu izmantot katru izdevību, lai pasargātu sevi no neveiksmīgām apstākļu sakritībām, no kurām ilgtermiņā izvairīties nav iespējams un papildus summa jūsu pirmajai veiktajai iemaksai ir tam ļoti piemērots instruments. Ir tikai svarīgi, lai jūs iepazītos ar iepazīšanās piedāvājuma noteikumiem un izprastu, cik tie ir izdevīgi, salīdzinājumā ar konkurentu piedāvātajām akcijām un pilnība izprastu, kas tieši jums ir jāizdara, lai jūs varētu saņemt akcijā piedāvāto naudas balvu.

Totalizatoriem ir dažādi koeficienti

Likmju koeficientiem ir tieša saistība ar laimesta lielumu. Galu galā, likmes izmērs un koeficients ir vienīgie divi lielumi, kuri nosaka potenciālā laimesta summu. No tā izriet, ka, ja viens no Latvijas totalizatoriem piedāvātu ievērojami lielākus koeficientus, tad būtu neprāts spēlēt jebkurā citā vietnē. Diemžēl, tas nav tik vienkārši! Lai gan totalizatoru koeficienti tiešām nav pilnīgi vienādi, to atšķirības par kritiski nozīmīgām nosaukt ir grūti. Viena sporta notikuma likmju koeficienti dažādos Latvijas totalizators var atšķirties līdz 0,1. Tas nozīmē, ka pie €10 likmes, jūsu potenciālais laimests var būt par €1 lielāks vai mazāks, atkarībā no tā, kurā totalizatorā jūs spēlēsiet.

Protams, arī par €1 lielāks potenciālais laimests ir vērā ņemams faktors, ja vēlaties ar sporta likmēm pelnīt ilgtermiņā. Ja mums būtu izdevies atrast totalizatoru, kura koeficienti ir par 0,1 augstāki nekā konkurentiem, mēs tūlīt pat jums to ieteiktu, bet viss nav tik vienkārši.

Salīdzinot vienu un to pašu sporta notikumu dažādās bukmeikeru vietnēs, mēs atklājām, ka dažādi totalizatori piedāvā dažādus koeficientus dažāda veida likmēm. Piemēram, par uzvaru pamatlaikā visaugstāko koeficientu piedāvā Pafbet, bet Optibet dāsnāk apbalvo tos, kuri ir liek likmes uz neizšķirtu rezultātu pēc pamatlaika beigām. Līdz ar to, vienīgais veids, kā spēlētājs varētu pilnvērtīgi gūt labumu no koeficientu atšķirībām dažādās platformās, ir veikt iemaksas uzreiz vairākās vietnēs, lai salīdzinātu koeficientus pirms katras liktās likmes.

Totalizatoriem ir dažādas mērķa auditorijas

Ir grūti pārspēt savus konkurentus visos faktoros, tādēļ reizēm ir prātīgāk tiekties uz pārliecinošākiem rezultātiem atsevišķās jomās. Līdzīgai filozofijai seko arī vairums Latvijas totalizatoru. Lai arī Optibet un daži citi no lielākajiem totalizatoriem ir sarūpējuši konkurētspējīgu piedāvājumu visu populārāko sporta veidu līdzjutējiem, vairums pārējo sporta likmju vietņu koncentrējas uz atsevišķām, šaurākām mērķa auditorijām. Piemēram, OlyBet ir oficiālais NBA partneris Latvijā, tādēļ pasaules spēcīgākās basketbola līgas līdzjutējus šajā vietnē mēdz gaidīt izdevīgāki piedāvājumu, kā citviet. 11.lv regulāri savās reklāmas kampaņās piesaista Latvijas hokeja personības un rīko dazādas akcijas KHL un Latvijas hokeja izlases mačiem.

Pavadot mazliet laika jebkurā no Latvijas totalizatoru vietnēm, ātri vien saskatīt zināmu rokrakstu tās piedāvājumu un akciju struktūrā. Katrai sporta likmju vietnei ir sava “odziņa” - kaut kas unikāls, kam līdzīgu ir grūti atrast citur. Visvairāk to var sajust caur sezonālajiem piedāvājumiem. Lielākā daļa totalizatoru rīko dažādas akcijas uz lielākajiem sporta notikumiem, ieskaitot arī uzlabotus koeficientus kombinētajām likmēm un bezriska likmes. Ja jūs vēlaties izspiest pēc iespējas lielākus laimestus no savas totalizatorā iemaksātās naudas arī pēc iepazīšanās bonusa iztērēšanas, jums vajadzētu tām sekot līdzi un tajās piedalīties. Protams, to gan vajadzētu darīt ar prātu. Piemēram, ja jūs spējat gūt ilgtermiņa peļņu, liekot likmes uz futbola mačiem, tas nenozīmē, ka jums vajadzētu sākt likt naudu uz Latvijas hokeja izlases spēlēm tādēļ vien, ka tiek piedāvāta mēreni izdevīga sezonālā akcija. Tas atkal sarežģi optimālo modeli, kādam spēlētājiem vajadzētu sekot. Vienīgais veids, kā futbolā likmju spēlētājs var gūt maksimālo labumu no visam sezonālajām futbola akcijām ir vairāku kontu izveide vairākos sporta totalizators.

Noslēgumā

Ja pastāvētu viens konkrēts sporta totalizators, kas piedāvātu labākas izredzes laimēt, nekā konkurenti, mēs labprāt jums par to izstāstītu, bet realitāte ir citāda. Kā mēs to jau esam izklāstījuši šajā rakstā, ir vairāki faktori no kuriem ir atkarīgas spēlētāja izredzes laimēt totalizatorā. Katrai sporta likmju vietnei ir savas izdevīgās un mazāk izdevīgās īpašības. Dažādas likmes pat viena sporta notikuma ietvaros var būt izdevīgākas vai mazāk izdevīgas par konkurentu piedāvātajām. Iepazīšanās piedāvājumi ir dažādi, bet tie agri vai vēlu iztek, tādēļ uz tiem nevar paļauties ilgtermiņā. Sezonālās akcijas ir lielisks risinājums papildus balvu iegūšanai pēc iepazīšanās bonusa iztērēšanas, bet dažādas vietnes piedāvā izdevīgākos sezonālos piedāvājumus dažādiem sporta veidiem.

Ņemot vērā augstāk minētos argumentus, mēs esam nonākuši pie secinājuma, ka vislabākās izredzes laimēt ir tiem spēlētājiem, kuri ir gatavi veikt iemaksas vairākos totalizators. Regulāri sekot līdzi dažādiem sezonālajiem piedāvājumiem, salīdzināt koeficientus vairākās platformās pirms katras likmes, kā arī uzmanīgi iepazīties ar vairāku sporta likmju vietņu iepazīšanās piedāvājumu noteikumiem prasa daudz laika un pūļu, bet tikai tā ir iespējams nodrošināties, ka jūs esat maksimāli uzlabojuši savas izredzes laimēt. Galu galā, katram pašam būs jāizvērtē, vai šie soļi ir tā vērti, lai izspiestu maksimumu no tās naudas, kuru jūs iemaksāsiet sporta likmju spēlēs.