Sporta likmju bonusi

Dažādie bonusi, kādi tiek piedāvāti spēlētājiem tiešsaistē, ir viens no galvenajiem faktoriem tam, kādēļ mūsdienās tik maz spēlētāju izvēlas spēlēt tradicionālajos bukmeikeru sporta bāros. Šie piedāvājumi ir tik populāri, ka tiešsaistes totalizatori tiem ir atvēlējuši galveno lomu savās mārketinga kampaņās. Neskatoties uz to, labāk zināmie bonusi ne vienmēr ir paši izdevīgākie. Šajā rakstā mēs apskatīsim dažādus piedāvājumus un akcijas, kādas saviem spēlētājiem rīko tiešsaistes totalizatori un palīdzēsim jums saprast, kuri no tiem ir izdevīgākie.

Iepazīšanās bonuss

Sāksim ar pašu lielāko un populārāko bonusu, kādu jūs vien varat cerēt saņemt, spēlējot tiešsaistē. Tas ir iepazīšanās bonuss, reizēm saukts arī par pirmās iemaksas bonusu. Tas ir galvenais ierocis totalizatora arsenālā, lai piesaistītu jaunus spēlētājus, vai pārvilinātu konkurentu klientus spēlēt pie sevis.

Bezriska likmes

Arī iepazīšanās bonusu pasaulē ir zināmas aktualitātes, kurām visi seko. Uz doto brīdi, vairums Latvijas lielāko tiešsaistes totalizatoru piedāvā saviem jaunajiem klientiem iepazīšanās bonusus bezriska likmju formā. Tas nozīmē, ka totalizators dāvina spēlētājam iespēju, pārvērst noteiktu skaitu savu likmju par bezriska likmēm, atķeksējot atbilstošu kastīti likmes logā. Ja bezriska likme zaudēs, tad spēlētājam tiks atgriezta uz spēles liktā nauda. Ja šī likme uzvarēs, tad spēlētājs saņems laimestu, gluži kā uzvarot, veicot jebkuru likmi. Jāpatur prātā, ka arī uzvarētas likmes gadījumā, spēlētāja bezriska likme tiks uzskatīta par iztērētu.

Iemaksas dubultošana

Pirms vairums tiešsaistes totalizatoru piedāvāja saviem spēlētājiem bezriska likmes, populārākais iepazīšanās bonuss bija pirmās iemaksas dubultošana. Lai gan varētu domāt, ka šī bonusa būtība jau ir izskaidrota tā nosaukumā, viss nav tik vienkārši. Lai gan, piesakoties šādam bonusam, spēlētājam ir teorētiskas iespējas dubultot savu pirmo iemaksu, praksē to piepildīt izdodas retajam. Bonusā solītā summa netiek ieskaitīa spēlētāja kontā uzreiz pēc pirmās iemaksas veikšanas. Tā vietā, tā tiek pakāpeniski iepilināta spēles kontā, spēlētājam sasniedzot iepriekš noteiktus spēle apgrozītās naudas līmeņus. Rezultātā, tikai pašiem labākajiem vai veiksmīgākajiem spēlētājiem izdevās saņemt visu bonusa piedāvāto summu, neveicot atkārtotas iemaksas. Tas gan nenozīmē, ka iemaksas dubultošanas bonusi būtu neizdevīgi, vai pat mazāk izdevīgi par bezriska likmju bonusiem. Šādās akcijās ir iespējams saņemt daudz lielākas naudas summas, kā citos piedāvājumos, bet ir svarīgi iepazīties ar šādu akciju noteikumiem.

Naudas balva

Šis ir viens no retāk sastopamajiem iepazīšanās bonusiem, kas piedāvā spēlētājam vienkārši saņemt papildus naudas summu, veicot pirmo iemaksu. Bonusā saņemto naudiņu nav iespējams vienkārši ņemt un pārskaitīt uz jūsu bankas kontu, jo noteikumi paredz, ka to vispirms ir jāapgroza spēlē. Tiesa gan, naudas apgrozīšanas noteikumi nav tik stingri kā iemaksas dubultošanas bonusos. Diemžēl, naudas balvas parasti ir daudz mazākas par citiem bonusiem. To priekšrocība ir iespēja saņemt papildus līdzekļus, kurus jūs varat likt spēlē nekavējoties, bet, summas ziņā, tie ir daudzkārt mazāki par tām, kuras var saņemt citos iepazīšanās piedāvājumos.

Naudas atmaksa

Naudas atmaksa ir akcija, kuras laikā totalizators spēlētājam atmaksā daļu zaudējumu par kādu noteiktu spēles laika periodu, visbiežāk nedēļu vai mēnesi. Lai spēlētājs kvalificētos naudas atmaksas akcijai, viņam ir jāpabeidz konkrētais laika posms uz kuru attiecas akcija, ar negatīvu bilanci. Par spīti tam, ka šī noteikti ir viena no visizdevīgākajām akcijām, par tām netiek daudz runāts. Nav grūti iedomāties kādēļ tas tā ir. Ne spēlētājiem pašiem, ne totalizatoru rīkotājiem negribas skaļi atzīt visiem zināmu faktu - vairums sporta likmju spēlētāju ilgtermiņā cieš zaudējumus. Diemžēl, tā ir taisnība. Lai gan totalizators ir viena no retajām azartspēļu formām, kurā ilgtermiņa peļna patiešām ir iespējama, reti kuram to izdodas panākt. Tādēļ akcijas, kas atmaksā daļu zaudējumu ir ļoti izdevīgas.

Uzlaboti koeficienti kombinētajām likmēm

Kā zināms, koeficients un likmes summa ir viens no vienīgajiem diviem faktoriem, kas nosaka potenciālā laimesta izmēru. Tādēļ sporta likmju spēlētajiem būtu jācenšas izmantot katru izdevību, veikt likmes ar uzlabotiem koeficientiem. Visbiežāk uzlaboti koeficienti tiek piemēroti kombinētajām likmēm. Tās ir likmes, kurās spēlētājs vienlaicīgi prognozē vairāku sporta notikumu rezultātus. Kombinētās likmes ir iecienījuši tie spēlētaji, kurus neinteresē regulāri un nelieli laimesti. Tā vietā, tie ir gatavi gaidīt nedēļām, vai pat mēnešiem ilgi, līdz viņiem izdosies precīzi prognozēt vairāku sporta notikumu rezultātus un saņemt tiešām iespaidīgu laimestu. Visbiežāk kombinēto likmju koeficienti tiek paaugstināti atkarībā no tā, cik daudz sporta notikumu ir iekļauts likmju kombinācijā.

Lojalitātes klubi

Lai gan tiešsaistes totalizatori daudz uzmanības velta jauno spēlētāju piesaistei, tie nevar atļauties aizmirst arī par jau esošajiem. Tādēļ katrā cienījamā totalizatorā pastāv sava VIP vai lojalitātes kluba sistēma. Lai iekļūtu totalizatora VIP klubā, spēlētājiem ir jāspēlē daudz un bieži, bet to lojalitāte tiek atalgota ar patiešām iespaidīgām balvām. Zemāko līmeņu balvu klāstā ietilpst tādi patīkami sīkumi kā atribūtika ar totalizatora simboliku un papildus bezriska likmes. Augstāko VIP līmeni sasniegušie spēlētāji var doties apmaksātos ceļojumos uz pasaules lielākajiem sporta notikumiem un saņemt atpakaļ daļu no totalizatorā zaudētās naudas. Jums gan nav jātērē milzu bagātības, lai saņemtu balvas. Dažos totalizators lojalitātes programmā iekļūst visi spēlētāji, kopš pirmās veiktās likmes.

Īpašas akcijas atsevišķiem sporta notikumiem

Lielākie tiešsaistes sporta totalizatori rīko arī īpašas sezonālas akcijas, lai veicinātu spēlētājus likt likmes uz kādu no pasaules gaidītākajiem sporta notikumiem. Ja jūs plānojat veikt likmi uz kādu no gaidāmajiem boksa čempiona titula aizstāvēšanas mačiem, ir vērts ieskatīties vairāku totalizatoru piedāvājumos, jo pastāv pa visam reāla iespēja, ka kāds no tiem rīko izdevīgu akciju. Tas pats attiecas arī uz visu populārāko līgu izslēgšanas spēlēm un citiem lielākajiem turnīriem. Ir tikai vērts paturēt prātā, ka totalizatori dāsnākās sezonālās akcijas rīko dažādās līgās un sportos. Tādēļ, pirms jūs izvēlaties totalizatoru, ir svarīgi izpētīt tā piedāvājumu sadaļu, lai pārliecinātos, ka tas piedāvā izdevīgas sezonālās akcijas jūs interesējošajiem sporta notikumiem.

Noslēgumā

Sporta totalizatori piedāvā plašu klāstu dažādu akciju un bonusu. Ja jūs vēlaties no spēles izspiest pēc iespējas vairāk laimestu, jums vajadzētu ar tiem visiem iepazīties. Tā vietā, lai piedāvājumu sadaļā ieskatītos tikai piesakoties iepazīšanās bonusam, saņemiet regulāras dāvanas, arī sen pēc pirmās iemaksas bonusa iztērēšanas. Tas it īpaši attiecas uz tiem spēlētājiem, kuru mērķis ir panākt pozitīvu ilgtermiņa sporta likmju bilanci. Mēs ceram, ka mūsu rakstā minētie dažādie bonusu veidi radīs jums plašāku perspektīvu par dāvanām, kādas jūs variet saņemt, spēlējot tiešsaistes totalizatoru.